بازدید رئیس دانشگاه از بیمارستان حضرت زینب(س) و بررسی روند ارائه خدمات رسانی به مادران و نوزادان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید از بیمارستان حضرت زینب(س) با بررسی روند ارائه خدمت به مادران و نوزادان در این بیمارستان، بر اهمیت توجه به این دو گروه مهم، به عنوان دو شاخص تاثیرگذار در سلامت کشور، تاکید کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت زینب(س)، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه دکتر «مصباح شمس» معاون آموزشی و دکتر «عبدالحسین فرح بخش» رئیس حوزه ریاست و سرپرست حراست دانشگاه، صبح امروز، هفدهم مرداد، با حضور در بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز، نحوه ارائه خدمت در این بیمارستان را از نزدیک پایش کرد.

در این بازدید که از بخش اورژانس این بیمارستان آغاز شد و با حضور در بخش های زایمانی و LDR بیمارستان ادامه یافت، دکتر بهادر ضمن عیادت از بیماران و گفت و گو با همراهان آنان، به بررسی پرونده های بیماران پرداخته و نحوه ارائه خدمت و میزان رضایتمندی از خدمات را مورد بررسی قرار داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین در گفت و گو با تیم پزشکی و کارکنان بخش های مورد بازدید، ضمن آگاهی از مسایل آنان، دستورات لازم را در خصوص بهبود روند خدمات رسانی صادر کرد.

 

 

در بازدید از بخش های زایمان کم خطر و پرخطر نیز ضمن بررسی فرآیندهای در حال انجام، گزارش های مربوط به آمار زایمان ها و نحوه رسیدگی به مادران پرخطر و کم خطر، به رئیس دانشگاه اعلام شد.

در ادامه این بازدید، دانشجویان پزشکی و مامایی بیمارستان با رئیس دانشگاه و هیات همراه دیدار کرده و مسایل خود را در میان گذاشتند.

برگزاری نشست با مسوولان بیمارستان برای همفکری در خصوص ارتقای خدمات رسانی به مادران و نوزادان مراجعه کننده به این بیمارستان، دیگر برنامه اعضای هیات رئیسه دانشگاه بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست با اشاره به ارجاع مادران و نوزادان نیازمند به مراقبت های ویژه به این بیمارستان و همچنین با توجه به بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت پیرامون اهمیت توجه به سلامت این دو گروه از دریافت کنندگان خدمات درمانی، بر تداوم پیگیری نیازمندی های این بیمارستان در نشست های آینده، تاکید کرد.

 

 

دکتر «نوید امیدی فر» سرپرست بیمارستان حضرت زینب(س)، زمان اعلام گزارشی از روند فعالیت ها درا ین بیمارستان به رئیس دانشگاه، مهم ترین اولویت های موردنیاز را مطرح کرد.

بهسازی برخی بخش ها، توسعه فضای فیزیکی و روند پیشبرد پروژه درمانگاه بیمارستان، از جمله موضوعات مورد بررسی در این نشست بود.
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-6-1 12:23        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ