موفقیت بخشIVF بیمارستان حضرت زینب (س) در ۶ ماهه نخست فعالیت/ پیگیری روند درمان بیش از ۴ هزار زوج نابارور

بخش IVF بیمارستان حضرت زینب (س) شیراز در شش ماهه نخست آغاز به کار خود، با ثبت موفقیت ۲۵ درصدی، توانسته است نقش موثری در رضایتمندی مراجعان ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت زینب(س) ، سرپرست بیمارستان حضرت زینب(س) با بیان اینکه میزان موفقیت ۲۵ درصدی با در نظر داشتن میزان موفقیت ثبت شده جهانی برای بخش های IVF در آغاز فعالیت، بسیار قابل قبول بوده است، از حجم بالای مراجعه به این مرکز خبر داد.

دکتر «نوید امیدی فر» افزود: تاکنون در این بخش چهار هزار و ۱۸۰ زوج معاینه شده اند که با توجه به تشخیص های پزشکان، روند درمانی این زوج ها در حال انجام است.

 

 

او ادامه داد: در مدت شش ماه ابتدایی فعالیت این بخش در بیمارستان حضرت زینب(س)، تاکنون هزار و ۸۵۰ مورد سونوگرافی، ۷۷ عمل IUI، ۲۴۰ عمل PICK UP، ۳۵۰ عمل فریز جنین و ۵۰ عمل ذوب و انتقال جنین صورت پذیرفته که تمام خدمات انجام شده با تعرفه دولتی بوده است.

 

 

دکتر « امیدی فر» گفت: وجود تعرفه دولتی، در کنار برخی موارد تخفیف برای مراجعانی که دارای شرایط ویژه ای باشند، موجب حجم بالای مراجعه به این مرکز برای دریافت خدمات درمان ناباروری شده است.

 

 

 

او ابراز امیدواری کرد با حمایت نیک اندیشان سلامت، زمینه افزایش خدمات این مرکز به زوج های نابارور، برای پیگیری کامل روند درمان و تامین هزینه های آزمایشگاهی و دارویی که در مواردی تحت پوشش بیمه قرار نگرفته است، فراهم شود.
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-5-29 14:10        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ