آموزش های مورد نیاز بیماران

1- ****مرکز مشاوره بیمارستان واقع در درمانگاه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه های :مشاوره شیردهی ،مشاوره قبل و بعد از زایمان ،مشاوره تنظیم خانواده ، مشاوره روانشناسی و مشاوره دوران یائسگی می باشد . خواهشمند است در صورت نیاز با تلفن های 17-7266811 3داخلی 238 و 241 تماس حاصل فرمایید

****جهت اخذ نوبت حضوری درمانگاه در نوبت صبح ساعت 7 به واحد پذیرش بیمارستان مراجعه نمایید . 
 
****قابل توجه مراجعین محترم که عمل جراحی دارند:

1-بیمار می بایست توسط پزشک متخصص بیهوشی ویزیت شود.(بیماران چهل سال نوار قلب در اورژانس و هفتاد سال به بالا نوار قلب و عکس قفسه سینه در رادیولوژی بگیرند.)

2-لطفاً یک روز قبل از عمل ناشتا ساعت هفت صبح به درمانگاه مراجعه فرمایید.

3-در صورتی که به هر دلیل جهت کارهای قبل از عمل در ساعت مقرر حاضر نشدید، بیماران لیست انتظار به جای شما جایگزین خواهند شد.

4-در صورتی که روز قبل از عمل نمی توانید حاضر شوید، از قبل به صورت حضوری به منشی بخش اطلاع دهید تا در صورت امکان تاریخ عمل را تغییر دهد.

5-در هنگام مراجعه، در صورت داشتن هرگونه بیماری خاص مثل بیماری قلبی، دیابت، فشارخون، آسم، گواتر، مصرف داروی خاص، داشتن هرگونه حساسیت به دارو، غذا و ... یا انجام عمل جراحی قلبی و وجود مشکلات مربوط به عمل، موارد را به پزشک خود اطلاع دهید و برگه مشاوره پزشک متخصص مربوطه را به همراه داشته باشید.

6-در صورت استفاده از قرص های پیشگیری از بارداری و آسپرین به پزشک درمانگاه اطلاع دهید.

7-در صورت شروع پریودی بیمارویاداشتن خونریزی، عمل بیمار کنسل خواهد شد.

8-حضور همسر یا قیم جهت گرفتن رضایت عمل الزامی است. در صورت فوت همسر ویا طلاق، باید فوتنامه یا طلاقنامه را هنگام بستری به همراه داشته باشید. در این موارد رضایت پدربیمارویا قرزند ارشد پسر الزامی می باشد.

9-تمام مدارک لازم جهت عمل خود را(سونوگرافی، پاپ اسمیر، جواب آزمایشات، نتیجه مشاوره، عکس قفسه سینه و نوار قلب در صورت نیاز) درون پوشه ای گذاشته و هنگام بستری در بخش به همراه داشته باشید.

10-از آوردن طلا، زیورآلات، تلفن همراه، گیره سر فلزی را اکیدا خوداری فرمایید. لاک ناخن و آرایش خود را پاک کنید، وروز قبل از بستری حمام کنید. در صورت وجود دندان مصنوعی قبل ازمراجعه به اتاق عمل آن رادرآورده وبه همراه خودتحویل دهید.بیمارستان هیچگونه تعهدی درقبال اشیاء قیمتی بیمارندارد.

11-لطفا از ساعت 2بعد از ظهر جهت بستری به بخش مراجعه کنید. بسته لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را از داروخانه بیمارستان تحویل بگیریدودر زمان بستری به همراه داشته باشید.

توجه:لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل به پرسنل مسئول اعمال جراحی در ایستگاه پرستاری مراجعه فرمایید.

تاریخ به روز رسانی:
1397/10/17
تعداد بازدید:
42
مرکزآموزشی درمانی حضرت زینب(س)
آدرس : شیراز-تقاطع دفاع مقدس-مرکزآموزشی درمانی حضرت زینب(س)
تلفن تماس:18-37266811-071 -فاکس 07137265252-
ایمیل:zeinabhp@sums.ac.ir
کد پستی:7153813311
کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب(س) می باشد.
Powered by DorsaPortal